Zápis z členské schůze z 19.4.2017

20.4.2017

Zápis z členské schůze MS Náchod 0132  ze dne 19.4. 2017

 

Místo: restaurace Corrado Jaroměř v 18,00

 

  1. Předseda MS přítel Balihar přivítal přítomné a zahájil schůzi
  2. Presentace:

Přítomní-Balihar,Florian,Ott,Kvíčera,Kandra,Švorc,Rojšl,Souček,Macek,Slezák,Vlček,Matyáš,Hrdlička,Rais,Kwiecien,Syrovátko,Lemberk

Omluveni- Vik,Kaněra

  1. Výcvikář př. Rojšl informoval o výsledcích školení výcvikářů a vedoucích ZS.  MS                                                                                                                   Náchod dostal úkol provést tři kontroly během sezóny 7.5. , 4.6. , 15.6.  Na první nácvik si každý přinese vet. potvrzení,přiřazovací protokol,hodiny a eks ke kontrole.
  2. Předseda MS informoval – papíry do boxů na sezónu 2017jsou složeny ve skladu v HK. Předseda je věnuje MS Náchod. Slíbená dotace z Města  ČSK byla připsána na náš účet.
  3. Hospodář ZS ČSK př. Matyáš informoval o postupu prací a především o výhledu , jak dál. Domluvili se podrobnosti o nákupu materiálu ve spolupráci s pokladníkem.Upozorňuji , že každý doklad na zakoupený materiál musí mít razítko prodejce a bude předložen předsedovi k parafování. Po dohodě všech zúčastněných se 20.4. přestěhuje materiál ze ZS Náchod do ČSK .Následně  se rozpoutala bouřlivá a nedůstojná diskuse k problematice brigád v novém ZS.
  4. Diskuse- př. Florián jako výcvikář OS projednal se členy MS zájem ne/letět první nácvik , vzhledem k předpovědi počasí.Jednohlasně byl podpořen návrh neletět. Přítel Balihar zašle výboru OS žádost o zřízení nového ZS v ČSK. Přítel Matyáš projedná s policií ČR možnost průjezdu našeho zoobusu přes rozkopaný Náchod, kde je momentálně omezení pro auta nad 3,5t.
  5. Předseda př. Balihar schůzi předčasně ukončil pro nevěcnou, zavádějící, útočnou diskusi a vzájemné osočování mezi některými členy MS.

 

 

 

Zapsal Pavel Balihar